Reiz senāk jautājām kādam cilvēkam, ko tad lai īsti rakstām sadaļā “Par mums”. Cilvēks atbildēja, ka jāraksta tā, lai lasītājs, izlasot šo rakstu, būtu motivēts mūsos un noticētu tā pa īstam.

Lai tas, kurš lasa, gribētu nākt pie mums un uzticētu savu stāstu par savām vai citu mājām...

Tas likās tik grūti tajā laikā...

 

Gadiem ejot, šaubas ir pagaisušas par to, ko gribētos rakstīt, lai tas nāktu no sirds, tā no dvēseles.

Un arī ilgstošā pieredze ‘’Mūsu ģimenei” - mūsu mazajai, uzticīgajai komandiņai ir nesusi atziņu, ka nevienam jau tā īsti neinteresē, ka tirgojam gultas, galdus, dīvānus..., bet visiem jau gribas dzirdēt to, ka esam izauguši, zinoši, atbildīgi un ļoti mīlam to, ko darām un kā to darām.

Kādēļ es teicu “Mūsu ģimenei”? Tādēļ, ka mēs tāda arī esam. Mēs esam ģimene, mēs esam ģimenes uzņēmums, kur pilnīgi visi piedalās arī parastajos, pelēkajos ikdienas darbiņos, tos nešķirojot. Nav svarīgi vai tas ir ikdienas darbs ar cilvēkiem, vai preces kraušana, vai pieņemšana...

Un, ja kāds jautā, kāpēc mēs to darām - jā mēs to darām, jo mēs mīlam to, ko darām, un gribam darīt to, ko mēs darām...

    Cilvēki bieži saka, ka neko par mums nav dzirdējuši un mums nav reklāmas. Jā, tā tas ir, un tā ir tiesa. Mēs neesam mēbeļu gigants un nevaram atļauties tērēt lielus līdzekļus TV vai radio reklāmās, bet tomēr mēs esam ar savu komandu tirgū kopš 2010. gada. Un ja kādam rodas jautājums, kā tas ir iespējams, tad atbilde ir pavisam vienkārša. Tās ir mūsu zināšanas, mūsu pozitīvisms pret dzīvi, pret cilvēkiem, tā ir mūsu pieredze un veiksme, pateicoties kurai, mūsu pircēji mums uzticas, mūs novērtē un mīl mūs, un mēs mīlam savus pircējus, jo viņi ir forši :)

    Neliela piebilde vēl “Par mums”. Mūsu “Mūzas” uzticamais kolektīvs darbojās mēbeļu tirgū, atļaušos teikt, kopš senā 2002. gada pavasara. Tas bija mēbeļu pirmsākums. Tas bija laiks, kad Latvijas tirgū ienāca Somu mēbeļu tīkls ar pilnu segmentu. Pilnīgi jaunu, vēl nepiedzīvotu interjeru un krāsām, un neredzētām lietām, kā tādu brīnumu.

Tas bija tāds kā “Mēbeļu atmodas laiks’’...

Gribam pateikt lielu paldies Somu mēbeļu tīklam Asko un Sotka par lielo dzīves skolu, ko mums deva 8 gadu garumā, par visu piedzīvoto un izdzīvoto...

   Paldies Jums liels, ka izlasījāt šo sadaļu “Par mums”!!!

 

 

 

 

 

 

Lasīt vairāk

Ienāc mūsu salonā T/C Spice Home

Jaunmoku iela 13, Rīga, LV-1046, Latvija

Kā nokļūt?

Mūsu draudzīgais kolektīvs

Marika

Inita

Guntis

Baiba

Solvita

Nepieciešama palīdzība?

Ja Jums neizdevās atrast meklēto, vai nepieciešama individuāla palīdzība, labprāt sniegsim atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem!

Sazināties