Pasūtījumu noformēšanas instrukcija, pasūtot internetā:

1.Ielikt grozā izvēlētās preces ( var vienlaicīgi pievienot preču daudzumu pēc vajadzības )

2. Aizpilda nepieciešamos informācijas lauciņus. Pie Komentāri/piezīmes jānorāda sīkāka informācija par preci, ja neatbilst pievienotai grozam, piemēram, cita krāsa, izmērs utt. Piebilde - cenu rēķinā izmainīs mūsu pārstāvis atbilstoši preces modifikācijai.

 3. Pēc pasūtījuma veikšanas ar Jums drīzumā sazināsies mūsu uzņēmuma pārstāvis lai precizētu visas pasūtījuma detaļas, atbildētu uz Jūsu jautājumiem, ja tādi rodas, un izrunātu tālāko sadarbības procesu.

 Apmaksas kārtība.

Kad būsiet veicis pasūtījumu, ar Jums sazināsies mūsu uzņēmuma pārstāvis lai precizētu pasūtījuma detaļas. Pēc tam Jums tiks izsūtīts avansa rēķins ( puse no vērtības, ja prece būs uz pasūtījumu ). Ja prece ir pieejama uzreiz, rēķins tiek sastadīts 100% apmērā. Pēc avansa saņemšanas pasūtījums tiek nosūtīts ražotājam.

 Līzinga iespējas.

Mūsu sadarbības partneri nodrošinās Jums līzinga iespējas, ērtākai pasūtījuma apmaksai: InCREDIT GROUP (atrašanās vieta TC "Spice Home" ) līzingu kompānija, Citadele banka (atrašanās vieta TC "Spice Home" ) vai LATEKO līzings.

 Piegāde.

Nodrošinām preču piegādi visā Latvijā un ārpus valsts robežas. Lai samazinātu piegādes izmaksas uz citām Latvijas pilsētām, piedāvājam mūsu sadarbības partneru pakalpojumus. Izmaksas un piegāžu laiki iepriekš vienojoties.

 Mēbeļu likšana.

Piedāvājam mēbeļu izpakošanu, salikšanu un uzstādīšanu, iepriekš par to vienojoties.